logo

4128 Łapka

10 sierpnia 2017

Łapka, która nie ma jednej tylnej łapki. Koteczka nieźle sobie radzi z poruszaniem (jak to koty). Wobec gości woli zachować stosowny dystans. Niestety do przytulanek nie należy, do wypuszczenia się nie nadaje, wiec bez DOMU spędzi swoje życie tylko u nas. A może ktoś „dokoci” dom ładną, niepełnosprawną, młodą koteczką, która na pewno będzie żyła w zgodzie z innymi kotami, a może odwdzięczy się zaufaniem do człowieka. Na razie nic dobrego Jej jeszcze nie spotkało. Urodzona niechciana, nigdy nie kochana ,straciła łapkę po wypadku. Teraz prosi o spokojne miejsce na ziemi oraz w czyimś sercu.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt 691-790-351 lub  osobiście codziennie 11-17-tej. Obowiązuje procedura adopcyjna, czyli zgoda na wizytę przed i po adopcji. Rezerwacja nie jest równoznaczna z adopcją.

Posiadanie zwierzęcia TO OBOWIĄZEK nawet na kilkanaście lat. Kocięta są zazwyczaj u nas tylko raz szczepione i odrobaczone( należy powtórzyć koniecznie !) . Jednym z warunków umowy adopcyjnej jest OBOWIĄZKOWA sterylizacja kociąt jak dorosną , czyli do 6 miesiąca życia kotki i 8 miesiąca życia kocurków. Już 5-miesięczna kotka, przy pierwszej rui może zajść w ciążę. Sterylizacja  to jedyna skuteczna metoda przeciwdziałania bezdomności. Pracownicy i wolontariusze wkładają wiele pracy i starań, aby utrzymać w naszych warunkach kocięta przy życiu i w zdrowiu. Dlatego prosimy o PRZEMYŚLANE decyzje.

Comments are closed.