logo

4139 Mela

10 sierpnia 2017

Kotka przywieziona z ul. 1 Maja w Opolu 14 czerwca. Mela jest w średnim dla kota wieku, ma ok. 7 lat. Była wysterylizowana już wcześniej i na szczęście niechciane kocięta nie będą już problemem. Mela to bardzo urodziwa kotka, z oryginalnym umaszczeniem z białym elementami na przodzie i łapkach, zdrowa z błyszczącym futerkiem. Spokojna, zrównoważona kocia piękność.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt 691-790-351 lub  osobiście codziennie 11-17-tej. Obowiązuje procedura adopcyjna, czyli zgoda na wizytę przed i po adopcji. Rezerwacja nie jest równoznaczna z adopcją.

Posiadanie zwierzęcia TO OBOWIĄZEK nawet na kilkanaście lat. Kocięta są zazwyczaj u nas tylko raz szczepione i odrobaczone( należy powtórzyć koniecznie !) . Jednym z warunków umowy adopcyjnej jest OBOWIĄZKOWA sterylizacja kociąt jak dorosną , czyli do 6 miesiąca życia kotki i 8 miesiąca życia kocurków. Już 5-miesięczna kotka, przy pierwszej rui może zajść w ciążę. Sterylizacja  to jedyna skuteczna metoda przeciwdziałania bezdomności. Pracownicy i wolontariusze wkładają wiele pracy i starań, aby utrzymać w naszych warunkach kocięta przy życiu i w zdrowiu. Dlatego prosimy o PRZEMYŚLANE decyzje.

Comments are closed.