logo

4149 Fanny

9 sierpnia 2017

Przesympatyczna, łagodna koteczka – Fanny. Przybyła do schroniska z kociętami, ale słabiutkie maluchy niestety nie przeżyły. Fanny na szczęście jest już po sterylizacji, została zaszczepiona i czeka na swój dom z nadzieją lepszego życia niż do tej pory. Koteczka jest ciekawie umaszczona, ma spokojną, grzeczną naturę i przyjacielską wobec ludzi. Pogłaskana mruczy z wielkim zadowoleniem i szybko nawiązuje znajomość.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt 691-790-351 lub  osobiście codziennie 11-17-tej. Obowiązuje procedura adopcyjna, czyli zgoda na wizytę przed i po adopcji. Rezerwacja nie jest równoznaczna z adopcją.

Posiadanie zwierzęcia TO OBOWIĄZEK nawet na kilkanaście lat. Kocięta są zazwyczaj u nas tylko raz szczepione i odrobaczone( należy powtórzyć koniecznie !) . Jednym z warunków umowy adopcyjnej jest OBOWIĄZKOWA sterylizacja kociąt jak dorosną , czyli do 6 miesiąca życia kotki i 8 miesiąca życia kocurków. Już 5-miesięczna kotka, przy pierwszej rui może zajść w ciążę. Sterylizacja  to jedyna skuteczna metoda przeciwdziałania bezdomności. Pracownicy i wolontariusze wkładają wiele pracy i starań, aby utrzymać w naszych warunkach kocięta przy życiu i w zdrowiu. Dlatego prosimy o PRZEMYŚLANE decyzje.

Comments are closed.