logo

4186 Inka

9 sierpnia 2017

Inka to bardzo piękna kotka o reprezentacyjnej urodzie, postawna, zadbana. Ma 2 lata, to domowa, miła koteczka. Była już wcześniej wysterylizowana. Po oddaniu do schroniska dla bezdomnych zwierząt Inka jest smutna i trochę zagubiona tym, że jej dotychczasowy świat zmienił się na schroniskowy boks. Ma spokojną i grzeczną naturę i próbuje się odnaleźć w nowych warunkach. Ale widać, że tęskni i jest przygnębiona. Inka szuka w ludziach oparcia, chętnie przychodzi na głaskanie i wpatruje się dużymi oczami. Gdzie się podział dom? Piękna Inka na nowo szuka domu, już na zawsze.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt 691-790-351 lub  osobiście codziennie 11-17-tej. Obowiązuje procedura adopcyjna, czyli zgoda na wizytę przed i po adopcji. Rezerwacja nie jest równoznaczna z adopcją.

Posiadanie zwierzęcia TO OBOWIĄZEK nawet na kilkanaście lat. Kocięta są zazwyczaj u nas tylko raz szczepione i odrobaczone( należy powtórzyć koniecznie !) . Jednym z warunków umowy adopcyjnej jest OBOWIĄZKOWA sterylizacja kociąt jak dorosną , czyli do 6 miesiąca życia kotki i 8 miesiąca życia kocurków. Już 5-miesięczna kotka, przy pierwszej rui może zajść w ciążę. Sterylizacja  to jedyna skuteczna metoda przeciwdziałania bezdomności. Pracownicy i wolontariusze wkładają wiele pracy i starań, aby utrzymać w naszych warunkach kocięta przy życiu i w zdrowiu. Dlatego prosimy o PRZEMYŚLANE decyzje.

 

Comments are closed.