logo

4247 Ibiza

11 października 2017

Znaleziona pod Castoramą 2 września, niedawno została zaszczepiona po raz pierwszy i teraz poleca się do adopcji.. Prześliczna, młodziutka koteczka.Spokojna i bardzo przymilna, wzięta na ręce od razu czuje się szczęśliwa i mruczy. Tęskni za własnym domem i człowiekiem. W nowym domu zostanie szybko pokochana, jest przemiła.
Schronisko w Opolu.W sprawie adopcji prosimy o kontakt 691-790-351 lub  osobiście codziennie 11-15-tej. Obowiązuje procedura adopcyjna, czyli zgoda na wizytę przed i po adopcji. Rezerwacja nie jest równoznaczna z adopcją.

Posiadanie zwierzęcia TO OBOWIĄZEK nawet na kilkanaście lat. Kocięta są zazwyczaj u nas tylko raz szczepione i odrobaczone( należy powtórzyć koniecznie !) . Jednym z warunków umowy adopcyjnej jest OBOWIĄZKOWA sterylizacja kociąt jak dorosną , czyli do 6 miesiąca życia kotki i 8 miesiąca życia kocurków. Już 5-miesięczna kotka, przy pierwszej rui może zajść w ciążę. Sterylizacja  to jedyna skuteczna metoda przeciwdziałania bezdomności. Pracownicy i wolontariusze wkładają wiele pracy i starań, aby utrzymać w naszych warunkach kocięta przy życiu i w zdrowiu. Dlatego prosimy o PRZEMYŚLANE decyzje.

Comments are closed.