logo

4365-7 Erki

29 listopada 2017

Starsza Pani dokarmiała kota w Rynku, czyli w centrum miasta i nie pomyślała o  sterylizacji i…… kotka powiła młode, które oczywiście trafiły do nas. Na szczęście brat starszej Pani, dostarczyciel kociąt, zadba o sterylizację bezdomnej kotki, aby nie rodziła następnych bezdomnych, korzystając z darmowej „opieki” Urzędu Miasta Opola w tym zakresie.

darmowa STERYLIZACJA kotów w OPOLU finansowana przez UM Opole

W sprawie adopcji prosimy o kontakt   osobiście, codziennie 11-15-tej. Obowiązuje procedura adopcyjna, czyli zgoda na wizytę przed i po adopcji. Rezerwacja nie jest równoznaczna z adopcją.

Posiadanie zwierzęcia TO OBOWIĄZEK nawet na kilkanaście lat. Kocięta są zazwyczaj u nas tylko raz szczepione i odrobaczone( należy powtórzyć koniecznie !) . Jednym z warunków umowy adopcyjnej jest OBOWIĄZKOWA sterylizacja kociąt jak dorosną , czyli do 6 miesiąca życia kotki i 8 miesiąca życia kocurków. Już 5-miesięczna kotka, przy pierwszej rui może zajść w ciążę. Sterylizacja  to jedyna skuteczna metoda przeciwdziałania bezdomności. Pracownicy i wolontariusze wkładają wiele pracy i starań, aby utrzymać w naszych warunkach kocięta przy życiu i w zdrowiu. Dlatego prosimy o PRZEMYŚLANE decyzje.

Comments are closed.