logo

4619 Miciek

5 października 2018

Dokarmiona w Rynku kotka, powiła kocięta, a sama niestety zginęła pod przejeżdżającym autem, osieracając maleństwa, które po odchowaniu przez karmiciela na butelce 19 września trafiły do nas. Mietek, Motek i siostra Miecia zostały adoptowane. Do adopcji poleca się jeszcze  Miciek . Ma 3 miesiące i jest przemiłym przylepkiem, który wręcz woła z klateczki  „Weź mnie!”

poleca się na kociego przyjaciela i poszukuje domu. Ma 3 miesiące i jest przemiłym przylepkiem, który wręcz woła z klateczki (w kociej kwarantannie): „Weź mnie!”

 

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy, w której adoptujący zobowiązuje się do zapewnienia kotkowi odpowiedniej opieki. To poważna decyzja i prosimy o jej przemyślenie, nie ma nic gorszego niż zwrot zwierzaka do schroniska. Opieka oznacza m.in. zapewnienie bezpieczeństwa i właściwego traktowania kotka, wyżywienia odpowiedniego dla kociąt, kompletu szczepień (informacje zostaną przekazane w schronisku wraz z książeczką zdrowia). I najważniejsze – STERYLIZACJA. Jeżeli kocięta są za małe to adoptujący ma obowiązek wysterylizować kotka do 8 m-ca życia, u wybranego przez siebie weterynarza. To wymóg – sterylizacja najskuteczniej ogranicza skalę bezdomności kotów. A opiekun może długo cieszyć się zdrowym i spokojnym życiem swojego kota. Kotka można zarezerwować tylko na krótki okres (kilka dni) i później zgłosić się po niego, ale nie oznacza to adopcji.

bezpłatna STERYLIZACJA bezdomnych kotów

Comments are closed.