logo

4638 Cesia

4 grudnia 2018

Nareszcie gotowa do adopcji, bo zaszczepiona  po długiej chorobie, około półroczna, najbardziej przestraszona z rodzeństwa, dlatego najchętniej oddamy do adopcji na dokocenie lub w dwupaku z  bratem, bo siostry adoptowane.

 

 

 

Cesia to koteczka z grupki porzuconej na działkach. To młodziutkie, ośmiomiesięczne kotki, których ktoś się pozbył. Przemiłemu, proszącemu o jedzenie rodzeństwu trzeba było pomóc i tak czwórka trafiła do schroniska. Cesia jest uroczą buraską, taka „sówka” z dużymi oczami. Jest najbardziej nieśmiała i pogłaskana po główce zerka czy aby nic jej nie grozi, ale już po chwili spokojnie czeka na kolejne głaski. Byłoby naprawdę super, aby znalazła dom z  Cerberem . Obydwoje są wysterylizowani.

Cesia jest koteczką wyjątkowo śliczną, spokojną, łagodną, która bardzo przywiąże się do swojego człowieka. Po stracie domu i tułaniu się po działkach widać, że czuje się bezbronna i tęskni za ludzką opieką. Takie kotki są najwdzięczniejsze, polecamy Cesię do adopcji, uwielbiamy takie burasie    

Comments are closed.