logo

darmowa STERYLIZACJA kotów w OPOLU finansowana przez UM Opole

25 maja 2017

TOZ oddział w Opolu ogłasza :

Drodzy Mieszkańcy (CAŁEGO) Miasta Opole!!!

Po raz kolejny w porozumieniu z Urzędem Miasta Opole współuczestniczymy w programie DARMOWEJ STERYLIZACJI / KASTRACJI KOTÓW WOLNO ŻYJĄCYCH ORAZ BEZDOMNYCH  Z CAŁEGO MIASTA OPOLA  w celu zmniejszenia populacji tych zwierząt. Akcja dotyczy również terenów przyłączonych do miasta od 1 stycznia 2017 roku. Czym więcej zwierzaków uda się wykastrować/wysterylizować tym lepiej!!

Co należy zrobić?
1. Wysłać nam wiadomość prywatną (email: opole@toz.pl, ), zadzwonić tel: 77-4410-225  lub podejść w któryś czwartek do naszego biura w Opolu,Katedralna 6/4 (godz. 16-18) z następującymi informacjami:
– imię i nazwisko
– adres zameldowania (musi być w Opolu!)
– numer dowodu osobistego
– kto wystawił dowód osobisty
– ilość kastrowanych/sterylizowanych kotów
2. Poczekać, umówimy się na odbiór upoważnienia (w biurze w miarę możliwości jest to robione „od ręki”) – należy zgłosić się z dowodem osobistym
3. Po odebraniu upoważnienia umówić się z gabinetem weterynaryjnym, który bierze udział w akcji (w 2017 roku w akcji udział biorą aż 4 gabinety – jest w czym wybierać)
4. W umówionym terminie wyłapać kociaka (niestety nie jesteśmy w stanie sami tego zrobić, szczególnie bez lokalnych karmicieli, ale w miarę możliwości możemy wypożyczać samołapki)
5. Po zakończeniu zabiegu i rehabilitacji wypuścić kociaka w miejsce skąd został wyłapany

UWAGA:
Ta akcja jest prowadzona tylko dla osób zamieszkałych w Opolu !!
Dla innych gmin należy się kontaktować ze swoimi urzędami (wydziały ochrony środowiska udzielą odpowiednich informacji) w celu ustalenia szczegółów (nie wszędzie niestety takie akcje są prowadzone)

#sterylizacja #opole

Comments are closed.