logo

Alvin 6406

12 marca 2018

Alvin nikogo nie zachwyca, nikt o niego nie pyta. Jest pięknym, dostojnym psem w sile wieku. Typowo domowemu psu trudno znosić schroniskowe warunki. Alvin ma około 15 lat, ale jeszcze sporo energii i wigoru, a przede wszystkim miłości do ludzi. Kto mu podaruje godną starość w ciepłym domu ? Raczej szuka domu bez innych zwierząt. Kontakt w sprawie adopcji: 669-985-588.

Alvin wciąż w schronisku. To piękny i dostojny pies w typie owczarka. Alvin bardzo płacze w boksie. Chce być z ludźmi, znów chce być kochany. Na spacerach ma jeszcze sporo energii, musi się wybiegać i wyszaleć. Zgodliwy do innych psów, choć nie wszystkich. Kto podaruje Alvinowi godną starość ? Nie zasłużył na taki los…

Oddany w lipcu 2016 po 6 latach adopcji, bo alergia byłego już właściciela. Teraz ma lat 14. Domowy, przyjazny wszystkim, ale nie tolerujący kotów. Dla Alvina załamał się świat. To staruszek, który nie tak powinien być potraktowany po tylu latach i w takim wieku… Jest nam cholernie przykro patrząc na załamanego Alvina. Może ktoś da mu szansę ? Uratuje szybko i pokocha….

Comments are closed.