logo

Dziękujemy 12 MAJ

14 maja 2018

Bardzo dziękujemy wszystkim  „Anonimowym Darczyńcom”, którzy wspomagają naszych podopiecznych karmą i nie tylko wkładając do kontenera i skrzyni obok. W dniu dzisiejszym , kolejny raz ukazała się nam, po otwarciu, taki piękny obrazek.   BARDZO DZIĘKUJEMY, również TEB EDUKACJA za pomoc w umieszczeniu dobroci w magazynie. 

AKTUALNIE najbardziej POTRZEBNA POMOC DLA MAŁYCH KOCIĄT. Kocie maluchy czekają na Waszą życzliwość i poratowanie na starcie życia .W schronisku są już pierwsze w tym roku kocięta  Niespełna miesięczne. Takie maleństwa potrzebują specjalnego jedzenia, które wspiera je w pierwszych tygodniach, miesiącach.

OGROMNIE PROSIMY O POMOC W POSTACI MOKREJ KARMY DLA KOCIĄT, w puszkach, saszetkach, tackach… Bardzo potrzebujemy właśnie dobrej, mokrej karmy o dużej zawartości mięsa i witamin. Dla szczególnie młodziutkich kociąt – do 4 miesiąca życia – to karmy typu „baby”: Animonda baby pate, RC mother &baby cat. Dla trochę starszych to karmy typu „kitten”, dla juniorków. To schronisko i malutkie kocięta muszą naprawdę „powalczyć” o to, aby zdrowo rosnąć. A dopiero co przyszły na świat, są same, nie mają łatwo… Można przynieść osobiście lub zakupić z dostawą bezpośrednio na adres schroniska: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt, ul. Torowa 9 45-073 Opole. Pomóżmy!

Ponieważ opróżniamy kontener tylko raz na miesiąc ( a sąsiedni kosz nawet kilka razy dziennie), to bardzo prosimy o nie wrzucanie tam otwartych worków oraz mięsa. W tym stosie odkryliśmy niestety mały woreczek z mięsem, a w zasadzie, jego resztki z ogromna ilością wypasionego robactwa, które rozpełzło się po części worków. Otwarte worki prosimy o wstawianie do otwartej skrzyni obok. Jeszce raz pięknie dziękujemy za pamięć i pomoc naszym podopiecznym.

Comments are closed.