logo

Klak 4082

13 września 2017

Klak jest w schronisku od ponad 6 lat.. Jest już staruszkiem, traci powoli wzrok. Słabo widzi, ale nie przeszkadza mu to w normalnym funkcjonowaniu. Jest kochany, uwielbia kontakt z człowiekiem, chętnie się jeszcze bawi na miarę swoich możliwości. Jest łagodny i spokojny. Pięknie chodzi na smyczy. Nie potrzebuje wiele..po prostu swojego człowieka. Czy to tak wiele ? Czy Klak doczeka domu ? Czy odejdzie samotny w schronisku ?

Klak trafił do schroniska 13.07.2011 w wyniku interwencji TOZ-u. Krótki łańcuch i rozpadająca się buda to było życie Klaka… Trudno powiedzieć czy spędził tak całe życie, czy tylko jakąś część.. Początkowo był nieufny w stosunku do obcych, w szczególności do mężczyzn. Po jakimś czasie okazał się bardzo mądrym, przyjaznym psem spragnionym kontaktu z człowiekiem. Klak wzorowo chodzi na smyczy, zna podstawowe komendy. Uwielbia spacery i kontakt z człowiekiem. Spacery z Klakiem są prawdziwym relaksem – spokojne, pełne pozytywnych uczuć. Klak jest wdzięczny za każdą chwilę spędzoną poza boksem.
Klak ma już około 14 lat. Z racji wieku niestety niektóre zmysły już mu szwankują. W szczególności wzrok Klaka. Na jedno oko już totalnie nic nie widzi, drugie już też jest w kiepskiej kondycji. Mimo to Klak sobie doskonale radzi. Poza tym jest zdrowym psem. Klak akceptuje inne psy, ale nie lubi gdy któryś pies mu chce wejść na głowę. Jego psi towarzysze muszą być spokojni i nienachalni. Z kotami też raczej nie ma problemu (można to jeszcze dokładnie sprawdzić). Klak potrafi spokojnie podróżować samochodem. Klak nie szuka podwórka, szuka prawdziwego domu z kochającymi i wrażliwymi ludźmi.
Szukasz spokojnego i zrównoważonego psa oraz ciepłego przyjaciela ? To Klak będzie idealnym wyborem!
Masz pytania dzwoń: 609-029-445, 669-985-588.

Comments are closed.