logo

Nasza Szkoła to WIELCY Przyjaciele Zwierząt

29 maja 2017

 Kochani Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie Naszej Szkoły!

 Serdecznie dziękujemy Wam za to, że nasz Charytatywny Koncert „Na cztery łapy” był tak udany!

 Niezapomniany czwartkowy wieczór w Opolskiej Filharmonii pozostanie na długo
w naszych sercach. Rodzicom dziękujemy za aktywny udział, ogromne zaangażowanie
i hojność w trakcie aukcji obrazów. To wspaniałe, że dzięki Państwa empatii, możemy pomóc czworonożnym podopiecznym Fundacji Mali Bracia, Fioletowy Pies oraz Schroniska.

 Naszym Nauczycielom składamy gorące podziękowania za zaangażowanie w przygotowanie koncertu oraz opiekę nad dziećmi za kulisami. Dobrą pracę wykonały również osoby z obsługi, które zadbały o stroje, prowiant oraz zabezpieczenie organizacyjne. Było to ogromne i odpowiedzialne wyzwanie dla naszej Kadry, któremu zawdzięczamy tak płynny przebieg imprezy.

 Wszystkim Uczniom należą się od Nas gromkie i zasłużone brawa za cudowny występ oraz dojrzałość w podejściu do swojego zadania. Bardzo dziękujemy za cierpliwość, entuzjazm i  uśmiech podczas koncertu. Byliście wspaniali!

Serdecznie dziękujemy zaproszonym Gwiazdom Wieczoru – Pameli Adamik i  Jarkowi Wasikowi wraz z zespołem oraz kwartetowi wokalnemu z Filharmonii.

 Możliwość uświetnienia naszego Koncertu Waszą obecnością bardzo wiele dla Nas znaczy. Cieszymy się, że spodobała się Wam nasza idea pomocy zwierzętom w tak niezwykły sposób.

Szczególne podziękowania składamy również Panu Dyrektorowi Opolskiej Filharmonii i wszystkim, którzy pomogli Nam w organizacji Koncertu. Jesteśmy wdzięczni za wspaniałą, otwartą postawę a także wszechstronną pomoc i gościnność jakiej doświadczyliśmy w Filharmonii.

Koncert wzbudził bardzo pozytywne emocje oraz przyniósł wymierną pomoc. Zrealizowaliśmy wszystkie założone cele. Impreza stanowiła artystyczną ucztę, była okazją do promocji talentów oraz ukazała wszechstronność działań związanych ze sztuką realizowanych w Naszej Szkole. Pomogliśmy zwierzętom w sposób, który przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.  Spełniliśmy również nasze marzenie – zintegrowaliśmy społeczność szkolną wokół wspólnej idei i to jest dla nas niezmiernie ważne. Bardzo cieszymy się, że przeżyliśmy wszyscy tak wspaniałe chwile, które pozostaną na długo w naszej pamięci.

 Z wyrazami szacunku– Dyrekcja NSP Nasza Szkoła Małgorzata Jendrysik i Teresa Lauer-Jaworska

Do tych gorących podziękowań dołączamy się również MY, a szczególnie nasi najmniejsi , najmłodsi podopieczni, którzy dzięki hojności Rodziców i Gości „Koncertu na Cztery Łapy”oraz ogromnych talentów Uczniów Naszej Szkoły, zostali obdarowani samymi pysznościami. Bardzo Dziękujemy.

 

Comments are closed.