logo

Ori 6616 rezerwacja

14 lutego 2017

 

Został do nas dostarczony przez Straż Miejską 23.12.2016 z ul. Krapkowickiej. Był bardzo głodny i przestraszony. Miał na sobie obrożę z gwoździami (!!!), które przy każdym ruchu wbijały mu się w szyję. Zważając na   ogólny stan – pod bujną sierścią było czuć żebra oraz „zakazaną obrożę” – nie spodziewamy się odnaleźć „właściciela”-  bo to przecież EWIDENTNE ZNĘCANIE SIĘ NAD ZWIERZĘCIEM , PODLEGAJĄCE SĄDOWEJ KARZE .
Ori okazał się bardzo wdzięcznym psem. Mimo krzywdy, jaką wyrządził mu człowiek jest w niego wpatrzony. Przez kraty przytula się do ludzkich rąk spragniony pieszczot i proszący o spacer. Ori jest łagodnym i oddanym psem, na spacerach jeszcze bardzo aktywny. Został oceniony na 11 lat. Jest pozytywnie nastawiony do innych psów. Jedyne czego nie lubi, czego się boi, to zabiegów weterynaryjnych. Broni się całym sobą, zapewne jest to związane z przeszłością psa. Jednak kto lubi odwiedzać lekarzy ?
Ori szuka dobrego domu na starość. Ludzi, którzy pokażą mu, że człowiek jest tylko dobry. Na pewno odwdzięczy się prawdziwą psią miłością i oddaniem.
Kontakt w sprawie adopcji: 609-029-445

Comments are closed.