logo

Pesto, teraz Lusia

2 października 2016

Dzień dobry.
Miło nam, że pamiętacie Państwo o nas. 🙂 My o Was też-szczerze mówiąc ostatnio już kilka razy pomyślałam o tym, żeby przesłać Wam kolejną porcję informacji o naszej Lusi. A więc dobrze się złożyło.
Lusiaczek ma się świetnie. Jest radosna i cały czas w ruchu. Na początku trochę nam „udekorowała” mieszkanie, zrywając tapety tu i ówdzie, i gryząc poduszki i koce. Ale wybaczyliśmy i przyzwyczailiśmy się do nowej aranżacji. 😉 Uwielbia jeździć samochodem, a więc wszędzie z nami jeździ i poznaje świat.
Jeśli chodzi o jej zdrowie, to jest w miarę dobrze. Po szczegółowych badaniach okazało się, że ma w OBU kolankach wypadające rzepki, zwyrodnienie kości biodrowych i zwyrodnienie części kręgosłupa. Przeszła terapię zastrzykową i na razie to pomaga. Poza tym bierze lek pomagający na odbudowę tych uszkodzonych kości. Nasz weterynarz przypuszcza, że być może jako szczeniak była źle karmiona i dlatego kościec nie wykształcił się w prawidłowy sposób. Źle biło jej też serce, ale po powtórnych badaniach i lekach unormowało się.
Lusia jest kochanym psem-uwielbiamy ją, a ona nas! Zgrana z nas paczka!
pespesspesto-teraz-lusia

Comments are closed.