logo

Stefan do adopcji 791-499-002

29 czerwca 2018

Stefan przebywa w domu tymczasowym. Dał się poznać jako rewelacyjny, kochany i czuły pies. W domu zachowuje się wzorowo! Ładnie zostaje sam, nie brudzi i nie niszczy. Idealnie dogaduje się ze wszystkimi pieskami. Większy czy mniejszy – dla Stefana to nie problem, bo on kocha cały świat 🙂 Nie ma też problemu z kotami.
Stefan jest młodym, niespełna rocznym psem, który zawsze jest gotowy towarzyszyć człowiekowi we wszystkich czynnościach 🙂 Wychodzisz na dwór ? Idziesz biegać ? Pływać? Jeździć na rowerze? Pójdzie z Tobą! Masz ochotę na szalenie aktywny dzień? Stefan będzie się cieszył każdą aktywnie spędzoną chwilą. Masz ochotę na leniwy dzień? Stefan chętnie poleni się z Tobą. Najchętniej na kanapie przy dobrym filmie 🙂 Masz ochotę wspiąć się na wyżyny kulinarne i całymi dniami gotować? Stefan chętnie Ci pomoże, sprzątając wszystko co Ci spadnie. WSZYSTKO! 🙂 Ogórek? Borówka? Suchy makaron? Adoptując Stefana już nigdy nie będziesz musiał nadwyrężać placów i schylać się po jedzenie, które Ci spadło <3
Stefan bardzo potrzebuje domu i swojego człowieka. Może zamieszkać w domku jak i w mieszkaniu, jeśli zapewni się mu odpowiednią dawkę ruchu.
Stefan jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany i 8zabezpieczony na pchły i kleszcze . Nic tylko brać i kochać!
Telefon w sprawie adopcji: 791499002
Chcesz adoptować Stefana, ale martwisz się, że masz już zaplanowany wyjazd? Dom tymczasowy zajmie się Stefanem na czas Twojej nieobecności 🙂

 

Comments are closed.