logo

Toffi 5290

13 września 2017

Toffi jest w schronisku od 09.01.2014 roku… Dla psa, który ma w sobie ogromne pokłady energii to coś okropnego. Toffi ma teraz 9 lat. W stosunku do ludzi jest bardzo łagodny, nawet smaczki bierze bardzo delikatnie z ręki. Jednak nienawidzi innych zwierząt i w domu musi być jedynakiem. Toffi jest zdrowy, wykastrowany, zaszczepiony, zachipowany.  Kontakt w sprawie adopcji: 669-985-588.

Jaka jest jego historia ? Ano jak to często bywa, zawiedli ludzie. Toffi był w adopcji, został adoptowany z Poznania, z fundacji, która zajmuje się amstaffami, psami typu bull. Zamieszkał w mieszkaniu w Opolu z małym dzieckiem. Wszystko było ok. Jednak właściciele okazali się nieodpowiedzialni… wiedzieli, że Toffi nienawidzi innych zwierząt, a mimo to praktycznie w środku miasta spuścili go ze smyczy (bez kagańca)… Cała sytuacja skończyła się tym, że Toffi wdał się w poważną „bójkę” z innym psem, a właścicielka stanęła między nimi. Skończyło się to oczywiście poważnym pogryzieniem. Dla nas to kompletny brak wyobraźni i odpowiedzialności. Od tego czasu Tofik jest w schronisku. Większość czasu spędza w małym boksie. Czasem uda mu się wyjść na spacer, czasem na wybieg… i to wszystko. Czas płynie, a dla Toffika nie pojawia się żadna szansa, żadna możliwość na zmianę losu…
Toffi nie ma jednego oka, ale nie przeszkadza mu to w normalnym funkcjonowaniu. Lubi biegać, się bawić. Szczególnie piszczącymi zabawkami 🙂 Kilka sekund i po zabawce. Ze względu na swoją energię, która się nawarstwia poprzez ciągłe siedzenie w boksie Toffi bardzo ciągnie na smyczy. Jednak przy codziennej dawce ruchu powinien się trochę uspokoić. Toffi jest zdrowy, wykastrowany, zaszczepiony, zachipowany.
Kontakt w sprawie adopcji: 669-985-588.

Comments are closed.