logo

BUREK „prosi o pomoc”

14 listopada 2020

Burek sam nie poprosi nas o pomoc – kliknij i pomóż!

Szanowni Państwo,

 

W niedzielę, 15 listopada 2020 roku rozpoczynamy VIII edycję ogólnopolskiej akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc„.

 

Tegoroczna edycja akcji organizowana jest w wyjątkowo trudnym nie tylko dla Państwa ale i dla zwierząt okresie pandemii. Zdajemy sobie sprawę, że okres ten wpłynął niekorzystnie także dla zwierząt, spowodował trudności w pozyskaniu środków od Darczyńców (którzy, nawet gdyby chcieli nie mogą odwiedzić schronisk, przytulisk i fundacji) podarować worka karmy czy wesprzeć drobnym groszem, jak podejrzewamy zmniejszyła się także ilość adopcji.

 

Mamy nadzieję, że w tegorocznej edycji akcji uda się „pobić” ubiegłoroczny rekord, ale jak zawsze powtarzamy zależy to także od Państwa. Postarajmy się wspólnymi siłami wypromować zbiórkę i dotrzeć z informacją o niej do jak największej ilości Darczyńców.

 

Oficjalna strona internetowa akcji dostępna jest pod adresem:
www.burek.psilos.org

W akcji udział bierze 41 schronisk, przytulisk i fundacji z całej Polski. Każde z miejsc posiada swoją indywidualną „podstronę” na której znajdują się mechanizmy do przekazywania darowizn. Dodatkowo wszystkie miejsca biorące udział w zbiórce wyświetlane są na interaktywnej mapie zamieszczonej się na stronie głównej pod adresem www.burek.psilos.org oraz w zakładce „Lista miejsc”.

 

Darowizny przekazywane za pośrednictwem serwisu Dotpay i PayPal oznaczają wpłaty automatycznie przyporządkowując je do konkretnego miejsca biorącego udział w zbiórce. Wpłaty realizowane na rachunek bankowy Fundacji Psi Los będą zliczane zgodnie z dyspozycją Darczyńcy, który w tytule wpłaty powinien wskazać miejsce dla którego przekazuje darowiznę.

Comments are closed.