logo

Mniej, ale ZDROWIEJ = możesz pomóc ?

4 sierpnia 2021

MNIEJ, choć drożej,  znaczy ZDROWIEJ. Jak wszędzie, jak co roku (MIMO WIELOLETNIEJ AKCJI STERYLIZACJI) mamy ponad 70 kociąt, które trzeba żywić. Prosimy o wsparcie w ich karmieniu.   Mamy pełen magazyn karmy ‚marketowej’, której tym maluchom podać nie możemy. Za dużo u nas zarazków, musimy wzmacniać ich odporność dobrą jakościowo karmą. PROSIMY O MNIEJ, ale za to, BARDZO DOBREJ KARMY MOKREJ, którą można  przynosić osobiście lub zamówić z dostawą do Nas: 45-073 Opole, Torowa 9.

Dorosłe koty , których aktualnie mamy prawie 60, narażone na ogromny stres spowodowany pobytem w schronisku, z wieloma innymi we wspólnych boksach również potrzebują wsparcia we właściwym żywieniu wg zasady MNIEJ, ale drożej, znaczy ZDROWIEJ

Chętnie przyjmiemy, bo nasze zapasy się skończyły, obroże i spot-ony łagodzące stres u kotów dorosłych, które trafiając tutaj,przeżywają tak ogromny stres, że nie chcą  jeść i  pić. Te antydepresanty pomagają im i nam w pierwszym , najtrudniejszym dla nich okresie adaptacyjmym, bo koty bardziej od psów przeżywają zmianę „miejscówki”.

Nie możesz adoptować , wspomóż nasze kociaste bidy.

 

Comments are closed.