logo

Nero za TM

15 kwietnia 2019

NERO ZA TĘCZOWYM MOSTEM [*]
Niestety kolejny nasz podopieczny odszedł… Dlatego znów powtórzymy: śpieszmy się kochać starsze psy, bo tak szybko odchodzą.
Nero miał to szczęście, że przez ostatnie 1,5 roku przebywał w domu tymczasowym pod troskliwą opieką Pani Teresy. I tutaj należą się ogromne podziękowania dla Pani Teresy, która zdecydowała się pomóc Nero wtedy, gdy najbardziej tego potrzebował. Nero był już w ciężkim stanie, gdy zabrała go Pani Teresa. Jednak miłość i opieka jaką został otoczony w domu tymczasowym zrobiła swoje. Nero z tragicznymi wynikami nerek pożył jeszcze 1,5 roku!!! To tylko i wyłącznie zasługa Pani Teresy, która podarowała Nerusiowi naprawdę godną starość. Nero wiódł życie wesołego staruszka. Był psem trochę zwariowanym i takiego go wszyscy zapamiętamy 🙂
W tym miejscu chcieliśmy również podziękować wszystkim osobom, które sponsorowały Nero specjalistyczną karmę i odpowiadały na każdy nasz apel – dziękujemy  Łączymy się w bólu z Panią Teresą i jeszcze raz dziękujemy za wszystko co Pani zrobiła dla Nero.

Comments are closed.