Portos do adopcji 798-368-039

Portos to silny, odważny i inteligentny psiak. Po wszystkich ciężkich chwilach stanął „na łapy” jak prawdziwy wojownik. Jest zdrowy, sierść pięknie odrasta, przybyło mu kilogramów, których brakowało. Cieszymy się ogromnie, że z kupki nieszczęścia, rozkwitł piękny, duży i uśmiechnięty psiak.

Teraz do szczęścia potrzebny mu DOM i kochająca rodzina. Ogromnie nas cieszy, że zrobił duże postępy, nauczył się dosłownie wszystkiego i otworzył się na świat. To niesamowite ♥️Portos jest oddany i bardzo ciekawy świata, uczy się błyskawicznie, jednak nie ufa obcym.

Wśród tych wszystkich pozytywnych aspektów znajdują się również te negatywne. Portos to pies bardzo silny i mający czasem „wybuchowy charakter”. Nie lubi dzieci, więc z pewnością szukamy mu domu bez nich. Nie darzy sympatią mężczyzn i w sumie to zrozumiałe, ponieważ nie doświadczył niczego dobrego z ich strony. Jednak wszystko da się wypracować, nawet taką niechęć ( wiemy bo pracujemy nad tym ????). Portek super dogaduje się z innymi psiakami, jednak ze względu na swoje rozmiary i „niedelikatność” preferujemy dom bez małych zwierząt.

Przede wszystkim ‼️‼️ Portos potrzebuje świadomego i odpowiedzialnego opiekuna, który podejmie się wyzwania, który nie podda się i będzie sumiennie z nim pracował ‼️

Szukamy domu, który będzie gotowy na PORTOSA ♥️♥️

Uwierzcie nam że jest to cudowny, bardzo kochany i przytulaśny (sam zaczepia łapą, by go miziać ????) chłopak. Musicie mieć również na uwadze to, że poza wyglądem słodkiego misia, jest niezależny i bardzo broni swego. Jednak gdy Ci zaufa i pokocha, to zyskasz cudownego i wiernego towarzysza. Będziesz dla niego miłością. Będzie Cię kochał ponad wszystko i wszystkich ♥️

*Portos ma 5 lat, jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany. Szukamy domu najlepiej z dużym ogrodem, bardzo dobrze zabezpieczonym. Obowiązuje procedura adopcyjna.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń ‼️530 585 464 ‼️‼️

Zobacz też

Skip to content