logo

Prosimy i DZIĘKUJEMY

7 lutego 2019

MAMY GORĄCĄ PROŚBĘ:

Bardzo prosimy O PODZIAŁ DARÓW dla naszych zwierzaków, które z zaangażowaniem przynosicie do Schroniska, zostawiając je w specjalnych pojemnikach na zewnątrz. Segregacja ułatwi nam pracę – w schronisku pracują 3 osoby, które opiekują się około 200 zwierzakami.

Zielony zamykany kontener przeznaczony jest na karmę mokrą i suchą (pamiętajcie, aby worek był zamknięty, jeżeli jest otwarty i karma może się wysypać to obok jest skrzynia). Do skrzyni można włożyć wszelkie tekstylia, legowiska, inne dary. WAŻNE UWAGI – MATERACE są za duże do naszych kojców, DYWANÓW jest bardzo duży zapas, a PODUSZKI CZY KOŁDRY Z PIERZA nie mogą być podane zwierzakom, bo szybko rozprawiają się z tkaniną, uwalniając pierzastą zawartość (wyobrażacie sobie ten widok?😲)

Za zrozumienie konieczności segregacji darów będziemy wdzięczni. I GORĄCO DZIĘKUJEMY ! Za to, że pamiętacie o bezdomnych psach i kotach ze Schroniska, przejmujecie się ich losem i je obdarowujecie. Za to, że pytacie co jest potrzebne i karmicie schroniskowe biedy dobrą, mięsną karmą, zwłaszcza puszkami , bo tu potrzeby są największe 🐾💕❤️

Kołdrom i kocom MÓWIMY NIE, więcej nie zmieścimy

Comments are closed.