Sonia 7344 do adopcji

SONIA – DO ADOPCJI !!!

A ty pamiętasz co robiłeś 5 lat temu w 2018 roku? Dla tej pięknej suni właśnie wtedy zawalił się świat. Całe pięć lat temu trafiła za schroniskowe kraty i niestety nie znalazła nikogo kto by się nią zauroczył do tego stopnia, aby podarować jej dom.

Dlaczego? Może dlatego, że Sonia nie wyróżnia się wśród psów w schronisku i dlatego nie dostaje szansy na spacer zapoznawczy. A szkoda, bo podczas takiego spaceru pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Można wtedy dostrzec jaka to wspaniała dusza i towarzyszka życia. Wpatrzona w opiekuna, posłuszna, ale też trochę indywidualistka co dodaje jej tylko uroku. To inteligentna sunia, która zna podstawowe komendy. Sonia toleruje inne psy, ale nie ceni sobie ich towarzystwa, dlatego lepiej by była jedynaczką. Ponieważ przeszła operację ratującej jej życie i z tego powodu musi jeść tylko mokra karmę.

Wyobraź sobie, że przez pięć lat patrzysz jak do schroniska trafiają nowe psy, które w mgnieniu oka znajdują dom a twój boks jest zawsze omijany. To bardzo przykre, nie tylko dla niej ale również dla nas, ponieważ bardzo chcemy aby również ona znalazła swoje miejsce na ziemi u boku swojego człowieka.

Zobacz też

Skip to content