logo

ZAPRASZAMY

3 października 2017

Zapraszamy w godzinach 11:00 do 17:30 do poznania naszych podopiecznych. Jeśli pogoda dopisze zapraszamy również „adopcyjniaków” na wspólny spacer o godzinie 16:00, aby zachęcić niezdecydowanych do adopcji i wymienić się doświadczeniami adopcyjnymi.

Nie możesz adoptować wspomóż naszych podopiecznych mokrą karmą dla kociąt oraz drewnianym żwirkiem (mamy aktualnie ponad trzydzieści kocich osesków, a wciąż niestety przybywają nowe). Przyjmiemy również pościel, kołdry (bez pierza), legowiska i inne akcesoria dla zwierząt.

Nie chcesz nas odwiedzić, a chciałbyś pomóc bezdomniakom – zamów internetowo karmę i wyślij na adres: 45-073 Opole, Torowa 9. Masz nietypowe pytania pisz : kierownik@schroniskowopolu.pl

Bardzo dziękujemy za każdy gest dobroci dla Braci Mniejszych, którzy samotnie czekają na adopcję u nas i w wielu innych schroniskach i przytuliskach.

PAMIĘTAJ tylko sterylizacja jest jedyną skuteczną metodą ograniczenia bezdomności zwierząt. Czy twój pies i kot są zaczipowane? Czy zarejestrowałeś czipa w bazie danych? (Identyfikacja.pl lub Safe Animal ).

Miesiąc październik jest miesiącem dobroci dla zwierząt. Miej serce i okaż je adoptując lub chociaż pomagając materialnie.

Comments are closed.